A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Авдіївське професійно-технічне училище

Конференція з питань патріотичного виховання дітей та молоді

КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

      У січні місяці у місті Авдіївка відбулася конференція з питань патріотичного виховання дітей та молоді.

      На конференцію були запрошені представники дитячих садків, шкіл, бібліотек міста, музею та Авдіївського ПТУ.

      Від Авдіївського ПТУ виступила керівник фізичного виховання, вихователь команди джуровці «Східні вовки» Товт Л. Г. Вона у своїй доповіді розповіла що за підтримкою особисто голови ВЦА м. Авдіївка полковника П.В.Малихіна, спеціаліста ВЦА, що відповідає за проведення всіх міських заходів в рамках гри «Сокіл» («Джура»)  Картавцевої  А. В., адміністрацією Авдіївського ПТУ, рій джуровці «Східні вовки», намагається виконувати завдання, які поставлені державою щодо національно – патріотичного виховання учнівської молоді, а саме:

  • Формування в учасників гри національних цінностей, патріотизму та національної свідомості на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави, ідеалів свободи, соборності  та державності;
  • Формування патріотичного почуття у молоді спрямованого на будівництво нового, щасливого майбутнього для рідної України.

      Також, Товт Л. Г., підвела підсумки за  2018 рік роботи Авдіївського ПТУ в рамках Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

     Акцентувала увагу на те, що завдяки тому, що джуровці  Авдіївського ПТУ «Східні вовки» беруть активну участь у багатьох заходах в рамках гри «Сокіл» у нас склався тісний зв’язок з відділом сім’ї, молоді та спорту ВЦА м. Авдіївка, військовослужбовцями ЗСУ, міським відділом освіти, обласним комітетом з фізичного виховання та спорту  МОН України, відділом краєзнавства і туризму Донецької області.

Комітет з патріотичного виховання

                                                      Авдіївського ПТУ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень