A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Авдіївське професійно-технічне училище

VІІІ обласна науково-практична конференція «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні»

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, плану заходів з реалізації цільової соціальної Програми національно-патріотичного виховання в Донецькій області на 2021-2025 роки, з метою узагальнення досвіду та поширення інноваційних практик освітян Донеччини щодо здійснення національно-патріотичного виховання в освітньому процесі 10.11.2022 року відбудеться VІІІ обласна науково-практична конференція «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні», початок роботи о 9.30. Конференція відбудеться у дистанційному форматі (далі – Конференція).

Програмою Конференції передбачено:

  1. Вплив історико-культурної спадщини на формування національної ідентичності. Керівники секції –  Лаврут О.О., Рибак І.М. (покликання для учасників: https://meet.google.com/akn-oqjn-zdo).

  2. Система наступності та розбудова національного виховного простору в освітній системі. Керівники секції – Дубяга А.П., Золотар О.В. (покликання для учасників: https://meet.google.com/rtv-gsef-eeo).

  3. Формування соціально-громадянської компетенції дошкільника. Керівники секції – Стягунова О.О., Сопільник А.А. (покликання для учасників: https://meet.google.com/fiz-fiji-qhp)

  4. Медіаграмотність як чинник формування національної ідентичності. Керівники секції – Ціко І.Г., Байдаченко Т.С. (покликання для учасників: https://meet.google.com/rkw-pyty-jmz).

  5. Патріотизм як ціннісний орієнтир Нової української школи. Керівники секції – Капінус Н.О., Усачова О.В. (покликання для учасників: https://meet.google.com/aom-hmqr-uhx?authuser=0)

  6. Управлінський аспект національно-патріотичного виховання в ЗЗСО. Керівники секції – Абизов В.Є., Щербиніна Г.О. (покликання для учасників: meet.google.com/gmh-nwjg-hfj).

  • 13.00 – 13.30 – підбиття підсумків роботи Конференції.

 

Увага! У зв’язку з можливими атаками, у тому числі на об’єкти критичної інфраструктури і, як наслідок, відключення електричної енергії, заплановані заходи в межах Конференції можуть розпочатись пізніше за тими ж покликаннями. У цьому випадку зміщення у часі відбудеться синхронно для всіх запланованих заходів.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень