A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Авдіївське професійно-технічне училище

ВСЕ ПРО НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ 2024 РОКУ

ВСЕ ПРО НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ 2024 РОКУ

Порядок проведення національного мультипредметного тесту 
Деякі питання проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту
Накази МОНУ наберуть чинності після офіційного опублікування
Головне про національний мультипредметний тесту  (НМТ):

  1. НМТ буде проведено у формі комп’ютерного тестування з 14 травня до 19 липня.
  2. У межах НМТ кожен учасник буде виконувати завданняіз 4-х навчальних предметів, три з яких є обов’язковими(українська мова, математика та історія України), а один — на вибір із переліку(українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, хімія, фізика, географія). Предмет за вибором вступник зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.

Структура НМТ не зазнає змін порівняно з минулими роками. Тобто, залежно від предмета, учасники НМТ будуть працювати з завданнями з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох або п’яти варіантів, з вибором трьох правильних відповідей з семи варіантів або трьох груп варіантів, на встановлення відповідності або послідовності, на заповнення пропусків у тексті та завданнями відкритої форми з короткою відповіддю.
До вашої уваги загальні характеристики  предметних тестів основного й додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2024 року та схеми нарахування балів за виконання їх завдань.
Нагадуємо: усі завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів. Зауважуємо також, що зміст завдань з історії України охоплюватиме лише події другої половини XVI – початку ХХІ ст.
Докладніше про зміст та структуру тестів із кожного предмета НМТ й оцінювання читайте на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у роділі Складники національного мультипредметного тесту

  1. Вступник виконуватиме сертифікаційну роботу в один день у два етапи (перший етап (120 хвилин) – виконання завдань з української мови та математики, другий етап (120 хвилин) – виконання завдань з історії України та навчального предмета на вибір, зазначеного під час реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті) з перервою між етапами тривалістю до 20 хвилин.

Перший блок – тести з української мови та математики, другий блок – тести з історії України та предмета за вибором. У межах блоку учасники НМТ зможуть самостійно обирати порядок виконання предметних тестів. Тобто учасник зможе виконати спочатку завдання з математики, а потім завдання з української мови, якщо йому так зручніше. Те ж стосується і другого блоку – спочатку вступник може виконати завдання предмета за вибором, а потім повернутись до виконання тесту з історії України.
При цьому учасники НМТ зможуть у межах блоку пропускати питання, відповіді на які не знають, а потім повертатись до них, якщо матимуть час, або виконувати їх не по порядку.
Також у межах одного блоку учасники зможуть перерозподіляти час на виконання завдань різних предметів. Це значить, що, виконавши швидше, ніж за 60 хвилин, завдання з одного предмета, учасник матиме більше часу для виконання завдань з іншого предмета у межах 120 хвилин.
Водночас змінювати порядок виконання предметних тестів або перерозподіляти час між двома блоками учасники НМТ не зможуть.
Український центр оцінювання якості освіти найближчим часом оприлюднить демонстраційні варіанти з усіх  предметів НМТ, тож учасники зможуть ознайомитися зі структурою тестів й орієнтовною складністю завдань та  попрактикуватися у їх виконанні. 

  1. Як і минулого року, передбачено проведення двох сесій НМТ: основної та додаткової.

Основна сесія розпочнеться у травні, найбільша кількість тестових днів основної сесії буде в червні. Додаткова сесія відбудеться у липні, вона проходитиме для тих учасників, які з об’єктивних причин не зможуть узяти участь в основній сесії.
Дати тестувань з міркувань безпеки для широкої аудиторії повідомлятися не будуть. Отримати інформацію про дату та місце проведення іспиту кожний учасник зможе у своєму персональному кабінеті не пізніше ніж за 10 днів до проведення іспиту.

  1. Тестування відбуватиметься в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти – тимчасових екзаменаційних центрах(ТЕЦ), створених у населених пунктах як в Україні, так і за її межами. ТЕЦ будуть обладнані камерами спостереження.
  2. До вашої уваги: Готуємось до НМТ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень