A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Авдіївське професійно-технічне училище

Новини

Дата: від до Скинути

Підготовка до навчального року в умовах правового режиму воєнного стану

15 та 22 серпня відбулися онлайн наради за участі адміністрації та педагогічних працівників Авдіївського ПТУ. Заходи були призначені підготовці до навчального 2022-2023 року, важаючи на ситуацію, де в приорітеті адаптація до умов правового режиму воєнного стану і організація безпечних умов навчання та праці для всіху учасників освітнього процесу.

17:30 25.08.2022

Закінчення навчального року.

Через складну епідеміологічну ситуацію, пов'язану зі світовою пандемією, та бойові дії на території нашої держави 2021/2022 навчальний рік став найскладнішим для учасників освітнього процесу за всю історію незалежної України. Але, незважаючи на всі обставини, освітяни тримають свій фронт і продовжують гідно виконувати професійні обов'язки. Попереду на заклади освіти чекає дуже відповідальний етап – завершення освітнього процесу в умовах воєнного стану. Аби розібратися в його особливостях, ми підготували огляд нормативної бази (зокрема наказу МОН України від 01.04.2022 №290) та актуальних можливостей Освітнього проєкту «На Урок», які допоможуть організовано закінчити навчальний рік.

17:38 19.07.2022

Важливі зміни в законодавстві

Статтю 5 Закону України "Про професійну (професійно-технічну) освіту" доповнено новою частиною згідно із Законом № 2312-IX від 19.06.2022 -- "Особа має право впродовж життя безоплатно здобувати професійну (професійно-технічну) освіту за іншою (іншими) професією (професіями), але не раніше ніж через три роки після завершення безоплатного здобуття професійної (професійно-технічної) освіти за попередньо здобутою професією (професіями), за умови наявності підтвердженого страхового стажу не менше двох років і за наявності вільних місць після зарахування осіб, які безоплатно здобуватимуть професійну (професійно-технічну) освіту вперше. Зарахування таких осіб здійснюється відповідно до типових правил прийому до закладів професійної (професійно-технічної) освіти, затверджених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти і науки".

16:56 19.07.2022

Мені довелося покинути свій дім. Статус переселенця обов?язковий? Як його зробити і що це дає?

До 24 лютого 2022 року статус ВПО ? «внутрішньо переміщена особа» ? мали люди, що виїхали з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму. Після повномасштабного нападу росії їх кількість значно зросла: якщо у 2021 році переселенців було близько 1,5 мільйона, зараз 

09:35 06.07.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень